Конвектор Electrolux Air Gate ECH/AGI-3000 3 кВт
Відео 2Фото 2 |
Electrolux Air Gate ECH/AGI-3000 |
|
Можлива установка датчика руху і Wi-Fi-модуль (купуються окремо)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Air Gate ECH/AGI-3000 3 кВт
Усі ціни 79 →Конвектор електричний Electrolux ECH/AGI-3000 AIR GATE Digital | 6 699 грн. |
Електричний конвектор Electrolux AirGate Digital Inverter ECH/AGI-3000 | 6 699 грн. |
Электрический конвектор (обогреватель) Electrolux Air Gate Digital Inverte | 8 699 грн. |
Electrolux Electrolux Air Gate Digital Inverter ECH/AGI-3000 | 6 699 грн. |
Конвектор Electrolux Air Gate Digital Inverter ECH/AGI-3000 | 4 700 грн. |
ще 20 пропозицій
+ Цікавий дизайн + Зручне та зрозуміле управління. Мало важить порівняно з масляними побратимами. - Заявлена потужність 1,5 кВт не відповідає фактичної, лише 1 кВт. - Довго нагріває кімнату. - Вказану на пульті температуру не тримає, вимикається набагато раніше. Ihor: |
Купив у Фокстроті 29/09/19р. Непоганий дизайн. Досить швидке нагрівання. Все це поки що працює. У мене зламався 17/10/19 року на 18-й день користування. Причому електроніка працює, а тіни не працюють. Сервіс за гарантією здійснюється лише у Києві (в інших містах немає). Гарний. Є у комплекті колеса. Сервіс у Києві. Панель управління дуже яскрава (ніч із підсвічуванням). Швидко зламався. користуюся Electrolux Air Gate ECH/AGI-2000 менше місяця |
Працює 10днів все поки що нормально При 220v в мережі немає повної потужності всього 1250vt а не 1500vt. Підійде для 25-30м3на більш буде слабко... |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Electrolux Air Gate ECH/AGI-3000
Ціни на Electrolux Air Gate ECH/AGI-3000 |
---|---|---|---|---|
Electrolux Air Gate ECH/AGI-1500 1.5 кВт | від 3 170 грн. | 87 пропозицій | ||
Electrolux Air Gate ECH/AGI-2000 2 кВт | від 3 630 грн. | 88 пропозицій | ||
Electrolux Air Gate ECH/AGI-2500 2.5 кВт | від 3 647 грн. | 90 пропозицій | ||
Electrolux Air Gate ECH/AGI-3000 3 кВт | від 4 700 грн. | 81 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Покупкою незадоволений.