Блендер Electrolux Create 3 E3HB1-4GG чорний
Відео 1Фото 7 |
Electrolux Create 3 E3HB1-4GG |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Create 3 E3HB1-4GG чорний
Усі ціни 68 →Electrolux Electrolux E3HB1-4GG | 934 грн. |
Блендер Electrolux E3HB1-4GG | 934 грн. |
Блендер Electrolux E3HB1-4GG | 894 грн. |
Блендер Electrolux E3HB1-4GG 910003628 | 905 грн. |
Занурюваний блендер Electrolux E3HB1-4GG | 1 173 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →