Пральна машина Electrolux PerfectCare 800 EW8WN261BP білий
Фото 10 |
Electrolux PerfectCare 800 EW8WN261BP білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux PerfectCare 800 EW8WN261BP білий
Усі ціни 11 →Пральна машина Electrolux EW8WN261BP | 36 960 грн. |
Стиральная машина Electrolux EW8WN261BP | 41 793 грн. |
Electrolux EW8WN261BP | 35 340 грн. |
Пральна машина автоматична Electrolux EW8WN261BP | 37 199 грн. |
Electrolux UltraCare 800 EW8WN261BP | 37 200 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →