Вбудована мікрохвильова піч Electrolux KMFE 264 TEX
Фото 7 |
Electrolux KMFE 264 TEX білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux KMFE 264 TEX
Усі ціни 45 →ELECTROLUX KMFE264TEX | 21 969 грн. |
Electrolux Electrolux KMFE264TEX | 23 999 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч ELECTROLUX KMFE264TEX | 23 999 грн. |
Мікрохвильова піч Electrolux KMFE264TEX | 22 408 грн. |
Electrolux KMFE264T* [KMFE264TEX] | 18 790 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Electrolux KMFE 264 TEX
Ціни на Electrolux KMFE 264 TEX |
---|---|---|---|---|
Electrolux KMFE 264 TEW | від 17 485 грн. | 61 пропозиція | ||
Electrolux KMFE 264 TEX | від 18 790 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →