Стабілізатор напруги Volter Smart 4 4000 Вт
Відео 4Фото 2 |
Volter Smart 4 4000 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 4000 Вт
Вхідна напруга:110 – 330 В
Точність на виході (±):0.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Volter Smart 4 4000 Вт
Усі ціни 19 →Стабілізатор напруги Volter Smart-4 | 23 330 грн. |
Инверторный стабилизатор напряжения Volter Smart 4 | 23 340 грн. |
Стабілізатор напруги Volter Smart-4 107918-131 | 23 340 грн. |
Volter Volter Smart-4 | 23 340 грн. |
Стабилизатор Volter Smart 4 00-00007579 | 23 340 грн. |
ще 14 пропозицій
anonim
18 квітня 2022, 15:03
Не работает #
После превышения нагрузки выбило верхний автомат, потух экран, нет стабилизированного напряжения на выходн.
30 листопада 2022, 15:23
Volter Smart 7 #
Доброго дня
Volter Smart 7, чи стабілізує частоту після видачі струму 3х фазним генератором?
На даний час відбувається коливання в 48-62 герц, не витримує електроніка та згорає.
Volter Smart 7, чи стабілізує частоту після видачі струму 3х фазним генератором?
Відеоогляди
Модификації Volter Smart 4
Ціни на Volter Smart 4 |
---|---|---|---|---|
Volter Smart 4 4000 Вт | від 23 330 грн. | 21 пропозиція | ||
Volter Smart 5.5 5500 Вт | від 27 590 грн. | 18 пропозицій | ||
Volter Smart 7 7000 Вт | від 32 930 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →