Пилосос
Electrolux Pure D8 PD82-4MB (900 401 102)
Фото 6 |
Electrolux Pure D8 PD82-4MB |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Pure D8 PD82-4MB
Усі ціни 7 →Electrolux Silence PD82-4MB | 11 334 грн. |
Пилосос Electrolux Silence PD82-4MB | 11 380 грн. |
Пилосос Electrolux Silence PD82-4MB | 11 060 грн. |
Пилосос Electrolux Pure D8.2 PD82-4MB Silence | 9 471 грн. |
Electrolux Pure D8 PD82-4MB | 12 956 грн. |
Electrolux Pure D8.2 PD82-4MB Silence | 9 702 грн. |
Electrolux Pure D8 PD82-4MB | 13 272 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →