Витяжний вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-100T
Відео 8Фото 18 | від 1 360 до 2 242 грн. Порівняти ціни 15 →Розмір:100 мм Продуктивність:100 м³/год Шум:30 дБ Функції:автожалюзі |
Electrolux Rainbow EAFR-100T |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Electrolux — у побуту немає дрібниць
Шведська компанія Electrolux відома у всьому світі широким асортиментом домашньої техніки і не потребує додаткового представлення. Одним з напрямків виробництва компанії є кліматична техніка, а в лінійці масових продуктів знайшлося місце таким непомітним, але необхідним товарів, як домашні витяжні вентилятори.
Автономія по світлу
Побутовий накладний вентилятор витяжного типу Electrolux Rainbow EAFR-100T продуктивністю 100 м³/год стане непоганим вибором для підтримки здорової атмосфери у ванній кімнаті і на кухні. Це бризкоозахищена модель з міцного АВС-пластику, додатково обладнана вбудованим таймером затримки вимкнення з часовим діапазоном 1 – 20 хвилин. Вимкнення по таймеру буде працювати за умови підключення приладу до світильника приміщення. При цьому вентилятор автоматично відключиться через деякий час після того, як згасне світло. Час роботи пристрою перед відключенням можна задати регулюванням гвинта на платі управління. Прилад також оснащений клапаном захисту від зворотної тяги.
10 кольорів веселки
Двигун приладу, що працює на довговічних підшипниках кочення, споживає потужність 15 Вт і володіє ресурсом 20 тис. годин. Шум працюючого вентилятора становить 30 дБ, що відповідає середньому значенню в даному класі. Модель має приємний дизайн і 10 колірних рішень декоративної панелі розміром 140х150 мм, яка повністю приховує п'ятилопатеву крильчатку, залишаючи відкритим лише кільцевий повітрозабірник вентилятора. Модель призначена для стельового або настінного накладного монтажу в повітропровід ∅ 100 мм і не потребує заземлення, оскільки має подвійну ізоляцію.
- Вага — 0.46 кг
- Модель Rainbow EAFR-100 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель Rainbow EAFR-100T — має таймер вимкнення
- Модель Rainbow EAFR-100TH — має таймер вимкнення і датчик вологості
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-100 T White | 2 183 грн. |
Вентилятор Electrolux EAFR-100T beige | 1 950 грн. |
Витяжний вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-100T red | 2 242 грн. |
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-100 T Beige | 2 183 грн. |
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-100 T Black | 2 183 грн. |
ще пропозиції 10 → |
дешевая китайская поделка, с Electrolux общее только название нет привлекает внешний вид, но качество материалов, изготовление очень сильно желает лучшего, как оно попало в топ непонятно, автор написал статью абы было Alex: |