Конвектор Electrolux Rapid ECH/R-2000 EL 2 кВт
Electrolux Rapid ECH/R-2000 EL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Rapid ECH/R-2000 EL 2 кВт
Обігрівач Electrolux ECH/R-2000 EL | 4 000 грн. |
Конвектор Electrolux ECH/R-2000 EL | 4 200 грн. |
0 0 2 12 |
Зазвичай уважно вибираю техніку за технічними показниками. Довго розглядаю моделі різних виробників, порівнюю особливості їх конструкції і навіть читаю інструкції з експлуатації, які зараз доступні в Мережі. Але з цим обігрівачем все вийшло трохи інакше. Його довелося купувати поспіхом, за порадою першого зустрічного продавця консультанта. Так вийшло через невелику комунальну катастрофу, яка залишила наш будинок без опалення у другій половині жовтня. Добова температура на вулиці вже кілька днів поспіль коливалася від 0 до +6 і можете уявити, як при цьому було в квартирі. Може б ми з дружиною цей період і пережили без обігрівача, але для нашого семимісячного малюка такий холод просто небезпечний. Це конвекторний обігрівач, а отже гріти він починає відразу після включення. При помірній півтори кіловатної потужності тепла виходить багато, і воно швидко розходиться по кімнаті. Мабуть, це пояснюється нагрівачем нової конструкції – тут застосовується великий по ефективної площі розсіювання ТЕН, який у поперечному перерізі нагадує букву Х. Його широкі ребра виготовлені з литого алюмінію, а цей метал, як відомо, дуже добре проводить тепло. Має зручне електронне керування, панель якого знаходиться на правій частині верхнього торця. З його потужністю можна регулювати електричну потужність ТЕНу і при необхідності знижувати її вдвічі, а також налаштовувати електронний терморегулятор, який точно підтримує в кімнаті бажану температуру. Крім цього, можна поставити таймер на відключення нагрівача. Захищений від води. Має довгу трирічну гарантію. Відразу попереджаю потенційних покупців про пастку, в яку я міг би потрапити, якби брав не в роздрібному магазині, а замовляв по мережі – у стандартному комплекті постачання є лише стінове кріплення і взагалі колесиків немає. Перевіряйте комплектацію під час замовлення. |
Поставив цей конвектор у кутовій (найхолоднішій) кімнаті. Вибирав не надто дорогу, але досить потужну модель (1,5 кВт), розраховану на обігрів площі 15 квадратів, а кімната маю 14 квадратів. Розміри конвектора компактні, що він не вплинув на інтер'єр. Дизайн максимально простий, тому він не привертає до себе зайвої уваги. Щодо безпосередньо роботи на обігрів, то результати цілком нормальні. Температура тримається на комфортному рівні завдяки адекватній роботі термостату. Працює пристрій абсолютно безшумно. Багато хто скаржиться на те, що електричні обігрівачі сильно підсушують повітря, але в цьому випадку такого не спостерігається. За відчуттями повітря залишається таким самим, як і до обігріву. Якихось серйозних недоліків поки не виявив. Мені здається, що в цьому конвекторі був би дуже доречним вентилятор для розгону теплого повітря по всій площі. У такому разі обігрів "з нуля" відбувався б швидше. А так доводиться постійно тримати нормальну температуру, що не дуже ощадливо. користуюся Electrolux Rapid ECH/R-1500 EL місяць і більше |
Показано 2 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Додаткові функції і можливості конвектора Electrolux Rapid ECH/R-2000 EL:
- Захист від дітей
Модификації Electrolux Rapid ECH/R-2000 EL
Ціни на Electrolux Rapid ECH/R-2000 EL |
---|---|---|---|---|
Electrolux Rapid ECH/R-1000 EL 1 кВт | від 2 300 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrolux Rapid ECH/R-1500 EL 1.5 кВт | від 3 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrolux Rapid ECH/R-2000 EL 2 кВт | від 4 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →