Автоакумулятор Electron Power Plus 6CT-62L (562 103 062)
від 2 283 до 4 163 грн. Порівняти ціни 5 →Призначення:авто Ємність:62 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:620 A |
Модифікації Electron Power Plus 4
Характеристики
Electron Power Plus 6CT-62L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Electron Power Plus 6CT-62L
Сортувати
Акумулятор автомобільний ELECTRON POWER PLUS 62Ah (+/-) (620EN) (562 103 0 | 2 283 грн. |
ELECTRON Акумулятор автомобільний ELECTRON POWER PLUS 62Ah (+/-) (620EN) ( | 2 283 грн. |
Автомобільний акумулятор Electron POWER PLUS 62 А/год (+/-) 620 EN 242 x 1 | 2 355 грн. |
Акумулятор автомобільний ELECTRON POWER PLUS 62Ah (+/-) (620EN) (562 103 0 | 4 163 грн. |
Аккумулятор автомобильный ELECTRON POWER PLUS 62Ah (+/-) (620EN) (562 103 | 3 193 грн. |
Закрити
Рекомендуємо