Подовжувач Electrum SB-5E C-ES-1792
Electrum SB-5E C-ES-1792 |
| Підключення | Тип вилки підключення | звичайний | Розеток з заземленням (тип F) | 5 шт | | | Конструктивні особливості | Штекери розетки | під кутом | Рівень захисту | IP 20 | Офіційний сайт | electrum.com.ua | Дата додавання на E-Katalog | липень 2016 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
|
| Подовжувач блоковий (ABS) Electrum 5 гнізд 2м із заземленням C-ES-1792Подовжувачі ELECTRUM призначені для одночасного підключення до електромережі кількох приладів різного призначення (побутова т... щеа офісна техніка, інструмент, освітлювальні прилади тощо). Розеткові блоки подовжувачів виготовлені з ABS пластику і містять усередині спеціальний контейнер з матеріалу, що не підтримує горіння, який служить оболонкою для контактних груп, захищаючи виріб від перегріву і термічного руйнування в аварійних ситуаціях. Штепсельний мережевий подовжувач призначений для побутового та напівпрофесійного використання. Провід багатожильний мідний. Подовжувач застосовується для підключення електроприладів у побуті та на роботі. Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | | 334 грн. | | |
|
| Electrum C-ES-1792 5 розетки 16А 2м WhiteМережевий фільтр (подовжувач) Electrum C-ES-1792 5 розетки 16А 2м White AKS.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | | 334 грн. | | |
|
| Сетевой удлинитель Electrum C-ES-1792 2.0m 5 роз, white (C-ES-1792)Сетевой удлинитель Electrum C-ES-1792 2.0m 5 роз, white (C-ES-1792) Comtrading.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | | 442 грн. | | |
|
| Мережевий подовжувач Electrum C-ES-1792 2.0m 5 роз, white (C-ES-1792)Тип - подовжувач, Сумарна потужність підключеного навантаження - ≤ 3500 Вт, Кількість розеток - 5 шт, Довжина кабелю - 2 м, з... щеахист - IP20, Колір - білий Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | | 259 грн. | | |
|
| Electrum C-ES-1792 2.0m 5 роз, white (C-ES-1792)Тип - подовжувач, Сумарна потужність підключеного навантаження - ≤ 3500 Вт, Кількість розеток - 5 шт, Довжина кабелю - 2 м, з... щеахист - IP20, Колір - білий Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 259 грн. | | |
Модификації Electrum SB-5E C-ES-1792
Динаміка цін на Electrum SB-5E C-ES-1792
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна