Проєкційний екран Elite Screens Saker 323x202
Очікується у продажу 39 113 грн. Тип: розгортається; Механізм розгортання: мотор; Діагональ: 150; Співвідношення сторін: 16:10; Ширина полотна: 323; Висота полотна: 202; |
Elite Screens Saker 323x202 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elite Screens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elite Screens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості проєкційного екрана Elite Screens Saker 323x202:
- Управління за допомогою комп'ютера порт RJ45
- Модель може поставляється з корпусом білого або чорного кольору.
Модификації Elite Screens Saker 323x202
Ціни на Elite Screens Saker 323x202 |
---|---|---|---|---|
Elite Screens Saker 215x135 | від 19 238 грн. |
Elite Screens Saker 237x148 | від 20 625 грн. |
Elite Screens Saker 259x162 | від 23 213 грн. |
Elite Screens Saker 292x182 | від 28 049 грн. | 1 пропозиція | ||
Elite Screens Saker 323x202 | від 39 113 грн. | 1 пропозиція | ||
Elite Screens Saker 355x222 | від 50 249 грн. | 1 пропозиція | ||
Elite Screens Saker 388x242 | від 56 138 грн. | 1 пропозиція |