Матрац EMM Arabeska Sonora 70x190
Фото 7 | від 3 962 до 4 402 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 130 кг Висота:21 см |
Модифікації EMM Arabeska Sonora 16
Характеристики
EMM Arabeska Sonora 70x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM Arabeska Sonora 70x190
Сортувати
Матрас ЕММ Arabeska Sonora 70х190 | 4 002 грн. |
Ортопедичний матрац Arabeska Sonora 70x190 | 4 002 грн. |
Матрац ортопедичний 70х190 EMM Arabeska SONORA | 3 962 грн. |
Ортопедичний матрац Arabeska Sonora, 70х190 | 4 402 грн. |
Матрац ортопедичний Arabeska Sonora 70x190 см | 4 002 грн. |
Закрити
Рекомендуємо