Матрац EMM Freedom Mini 140x190
від 1 537 до 2 365 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:4 см |
Модифікації EMM Freedom Mini 16
Характеристики
EMM Freedom Mini 140x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM Freedom Mini 140x190
Топпер ЕММ Freedom Mini 140х190 + наматрасник в подарок | 1 537 грн. |
Міні-матрац скручений Freedom mini 140x190 | 2 365 грн. |
Ортопедичний матрац Freedom mini, 140х190 | 2 082 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо