Матрац EMM Freedom Mini 180x200
від 1 946 до 2 994 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:4 см |
Модифікації EMM Freedom Mini 16
Характеристики
EMM Freedom Mini 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM Freedom Mini 180x200
Сортувати
Топпер ЕММ Freedom Mini 180х200 + наматрасник в подарок | 1 946 грн. |
Міні-матрац скручений Freedom mini 180x200 | 2 994 грн. |
Матрац ортопедичний 180х200 EMM Freedom Mini | 2 456 грн. |
Матрац ортопедичний 180х200 EMM Freedom Mini | 2 446 грн. |
Ортопедичний матрац Freedom mini, 180х200 | 2 635 грн. |
Матрац топер ортопедичний Freedom mini 180x200 см | 2 395 грн. |
Ортопедичний матрац футон EMM Freedom Mini 180x200 | 2 395 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо