Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Електробритви   /   Enchen

Електробритва Enchen X8

Фото - Електробритва Enchen X8
Фото 8
Enchen X8
Колір
Тип
роторна
Гоління
вологе та сухе
Захист від вологи
+
Бритвених голівок / сіток
3 шт.
Функції та можливості
плаваюча голівка / сітка
можливість промивки водою
самозаточувальні леза
Джерело живлення
акумулятор
Час роботи
60 хв
Час зарядки
1 год
Порт зарядки на корпусі
USB-C
Офіційний сайт
enchentech.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2024

Недорога водонепроникна бездротова роторна бритва з плаваючими роторними елементами, акумуляторним живленням та гарною автономністю. Призначена для оперативного сухого та максимально комфортного вологого гоління. Виконана в стильному та міцному пластиковому корпусі (ABS-пластик), плавні форми якого виглядають строго та стильно. Позиціонується як продукт базової цінової категорії зразка 2024 року, призначений для широкого кола користувачів, які потребують недорогої, але якісної бездротової бритви для домашнього або виїзного використання.

Незважаючи на демократичну вартість, за якістю гоління ця модель здатна успішно конкурувати з набагато дорожчими рішеннями європейських брендів. Акумуляторна роторна бритва Enchen X8 обладнана ефективною голючою системою, що складається з голівки з трьома незалежно підвішеними двоконтурними роторними ножовими елементами. Дворядні роторні леза, що самозаточуються, виготовлені з якісної японської нержавіючої сталі, гарантують високу продуктивність різання і легко справляються з волосками будь-якої жорсткості. Плаваюча підвіска голівки, що голить, автоматично адаптується відповідно до індивідуальних особливостей рельєфу обличчя і забезпечує чудові результати навіть на таких складних ділянках як носогубна складка, підборіддя і шия. Завдяки захисту класу IPX7 корпус бритви можна мити під проточною водою і використовувати в душі.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Enchen 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Enchen.
Що вибрати для гоління та стрижки бороди?Короткий гід за багатим асортиментом приладів для чоловічого гоління та стайлінгу

Купити Enchen X8

Усі ціни 19 →

Електробритва Enchen X8 Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
549 грн.

Електробритва чоловіча Xiaomi Enchen Rotary Shaver (X8)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.

Електробритва ENCHEN X8 Sliver

Тип гоління - сухе/вологе;Тип бритви - роторна;Призначення - для чоловіків;Живлення - акумулятор;Кількість голівок для голінн... щея - 3;Особливості - водонепроникний корпус, очищення під струменем води, плавуча система гоління ;Колір - чорний;Індикатор заміни головок для гоління - ні;Індикатор заряджання - є;Країна виготовлення - Китай;Виробник - ENCHEN;
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
579 грн.

Електробритва ENCHEN X8 Sliver

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Електробритва Xiaomi Enchen X8 (X8)

Електробритва Xiaomi Enchen Rotary Shaver X8 Coffee Висока швидкість та дбайливий вплив на шкіру – особливості чоловічої еле... щектробритви з класичної серії Enchen X8. З турботою про шкіру Гоління з в...
Техно ЇжакЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на Enchen X8

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна