Стайлер Esperanza Glamour (EBP005)
Фото 4 |
Esperanza Glamour |
|
Максимальна температура нагрівання – 200 °С.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esperanza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esperanza.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Esperanza Glamour
Усі ціни 11 →Стайлер Esperanza EBP005 | 255 грн. |
Вирівнювач для волосся Esperanza EBP005 Glamour | 444 грн. |
Стайлер для волосся Esperanza Glamour EBP005 45 Вт | 605 грн. |
Стайлер для волосся Esperanza Glamour EBP005 45 Вт | 615 грн. |
Стайлер керамічний Esperanza Glamour EBP005 | 430 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →