Матрац Eurosleep Brave Ultra Foam 120x200
Фото 3 | від 3 750 до 4 412 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 130 кг Висота:11 см |
Модифікації Eurosleep Brave Ultra Foam 15
Характеристики
Eurosleep Brave Ultra Foam 120x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Brave Ultra Foam 120x200
Сортувати
Матрас Eurosleep Brave Ultra Foam 120х200 + наматрасник в подарок | 4 412 грн. |
Матрац Eurosleep Brave "Ultra Foam" 120х200 (5747) | 4 412 грн. |
Матрац Eurosleep BRAVE ultra foam 120х200 | 3 750 грн. |
Матрац безпружинний BRAVE ultra foam 120x200 | 3 750 грн. |
Матрац Eurosleep Brave "Ultra Foam" 120х200 (5747) | 4 236 грн. |
Закрити
Рекомендуємо