Матрац Eurosleep City Mono Light 150x190
від 4 347 до 7 903 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 130 кг Висота:12 см |
Модифікації Eurosleep City Mono Light 16
Характеристики
Eurosleep City Mono Light 150x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep City Mono Light 150x190
Сортувати
Eurosleep Матрац City Mono Light Eurosleep 150x190 | 4 347 грн. |
Матрас Eurosleep Mono Light 150х190 + наматрасник в подарок | 5 532 грн. |
Матрац Eurosleep Mono Light 150х190 (5734) | 7 587 грн. |
Матрац Eurosleep Mono Light 150х190 (5734) | 7 903 грн. |
Матрац безпружинний CITY MONO LIGHT 150x190 | 4 347 грн. |
Закрити
Рекомендуємо