Матрац Eurosleep Cocos 70x190
Фото 3 | від 2 388 до 2 487 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 200 кг Висота:6 см |
Модифікації Eurosleep Cocos 17
Характеристики
Eurosleep Cocos 70x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Cocos 70x190
Сортувати
Топпер Eurosleep Cocos 70х190 + сумка в подарок | 2 487 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos 70х190 (5048) | 2 388 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos 70х190 (5048) | 2 487 грн. |
Топпер EuroSleep Cocos 70x190 | 2 487 грн. |
Матрац ортопедичний EUROSLEEP COCOS трикотаж 70x190 см | 2 487 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos/кокос 70х190 см. | 2 487 грн. |
Закрити
Рекомендуємо