Матрац Eurosleep Cocos-Mix 180x190
Фото 5 | від 5 405 до 8 902 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 200 кг Висота:7 см |
Модифікації Eurosleep Cocos-Mix 15
Характеристики
Eurosleep Cocos-Mix 180x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Cocos-Mix 180x190
Сортувати
Топпер Eurosleep Cocos-Mix Трикотаж 180х190 + сумка в подарок | 6 232 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Mix жаккард 180х190 (5190) | 7 416 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Mix жаккард 180х190 (5190) | 7 725 грн. |
Топпер EuroSleep Cocos-Mix жакард 180x190 | 5 407 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Mix трикотаж 180х190 (5206) | 8 546 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо