Матрац Eurosleep Dual 70x190
Фото 2 | від 1 715 до 1 970 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 200 кг Висота:5.5 см |
Модифікації Eurosleep Dual 15
Характеристики
Eurosleep Dual 70x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Dual 70x190
Сортувати
Топпер Eurosleep Dual Трикотаж 70х190 + сумка в подарок | 1 970 грн. |
Топпер Eurosleep Dual 70х190 (5032) | 1 891 грн. |
Топпер Eurosleep Dual 70х190 (5032) | 1 970 грн. |
Топпер-футон (матрац тонкий) СТАНДАРТ DUAL жаккард (5 см) 70x190 | 1 786 грн. |
Топпер EuroSleep Dual жакард 70x190 | 1 786 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо