Матрац Eurosleep Kiddy Cocos-Latex 60x120
від 2 139 до 2 228 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:низька / висока (1/5), двобічний Навантаження:до 50 кг Висота:8 см |
Модифікації Eurosleep Kiddy Cocos-Latex 3
Характеристики
Eurosleep Kiddy Cocos-Latex 60x120 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Kiddy Cocos-Latex 60x120
Сортувати
Матрас Eurosleep Kiddy Cocos-Latex 60х120 | 2 228 грн. |
Матрац дитячий Eurosleep KIDDY cocos latex 60x120 | 2 228 грн. |
Матрац безпружинний KIDDY COCOS-LATEX 60x120 | 2 228 грн. |
Дитячий матрац Eurosleep Kiddy Cocos-Latex 60х120 (5304) | 2 139 грн. |
Дитячий матрац Eurosleep Kiddy Cocos-Latex 60х120 (5304) | 2 228 грн. |
Закрити
Рекомендуємо