Матрац Eurosleep Memory-Mix 150x190
Фото 5 | від 4 777 до 8 346 грн. Порівняти ціни 13 →Тип:безпружинний Жорсткість:низька / середня (1/3), двобічний Навантаження:до 200 кг Висота:7 см |
Модифікації Eurosleep Memory-Mix 15
Характеристики
Eurosleep Memory-Mix 150x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Memory-Mix 150x190
Сортувати
Топпер Eurosleep Memory-Mix Трикотаж 150х190 + сумка в подарок | 5 842 грн. |
Топпер Eurosleep Memory-Mix жаккард 150х190 (5218) | 7 056 грн. |
Топпер Eurosleep Memory-Mix жаккард 150х190 (5218) | 7 350 грн. |
Топпер-футон (матрац тонкий) SLIM MEMORY-MIX жаккард (7 см) 150x190 | 4 778 грн. |
Топпер EuroSleep Memory-Mix трикотаж 150x190 | 5 842 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо