Матрац Eurosleep Memory-Mix 160x190
Фото 5 | від 5 000 до 8 739 грн. Порівняти ціни 13 →Тип:безпружинний Жорсткість:низька / середня (1/3), двобічний Навантаження:до 200 кг Висота:7 см |
Модифікації Eurosleep Memory-Mix 15
Характеристики
Eurosleep Memory-Mix 160x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Memory-Mix 160x190
Сортувати
Топпер Eurosleep Memory-Mix Трикотаж 160х190 + сумка в подарок | 6 117 грн. |
Топпер Eurosleep Memory-Mix жаккард 160х190 (5220) | 7 386 грн. |
Топпер Eurosleep Memory-Mix жаккард 160х190 (5220) | 7 694 грн. |
Топпер-футон (матрац тонкий) SLIM MEMORY-MIX жаккард (7 см) 160x190 | 5 001 грн. |
Топпер EuroSleep Memory-Mix жакард 160x190 | 5 386 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо