Матрац Eurosleep Super Strong 120x190
Фото 6 | від 2 635 до 5 244 грн. Порівняти ціни 13 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 200 кг Висота:6 см |
Модифікації Eurosleep Super Strong 15
Характеристики
Eurosleep Super Strong 120x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Super Strong 120x190
Сортувати
Топпер Eurosleep Super Strong Жаккард 120х190 + сумка в подарок | 2 635 грн. |
Топпер Eurosleep Super Strong жаккард 120х190 (5134) | 4 252 грн. |
Топпер Eurosleep Super Strong жаккард 120х190 (5134) | 4 429 грн. |
Топпер-футон (матрац тонкий) SLIM SUPER STRONG жаккард (6 см) 120x190 | 2 657 грн. |
Топпер EuroSleep Super Strong жакард 120x190 | 3 100 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо