Матрац Eurosleep Ultra Memory 140x190
від 9 023 до 10 025 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:низька / середня (1/3), двобічний Навантаження:до 150 кг Висота:20 см |
Модифікації Eurosleep Ultra Memory 15
Характеристики
Eurosleep Ultra Memory 140x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Ultra Memory 140x190
Сортувати
Матрас Eurosleep Ultra Memory 140х190 + наматрасник в подарок | 9 023 грн. |
Матрац Eurosleep Ultra "Memory" 140х190 (6052) | 9 624 грн. |
Матрац Eurosleep Ultra "Memory" 140х190 (6052) | 10 025 грн. |
Матрац безпружинний ULTRA MEMORY 140x190 | 10 025 грн. |
Матрац ортопедичний EUROSLEEP ULTRA Memory 140x190 см | 10 025 грн. |
Закрити
Рекомендуємо