Бігова доріжка Everfit TFK 135 Slim
Фото 16 |
Everfit TFK 135 Slim
Bluetoothдля ходьби
Система навантаження:електрична
Вага користувача:до 90 кг
Швидкість полотна:до 8 км/год
Бігове полотно:112x40 см
Всі характеристики
Характеристики TFK 135 Slim
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Everfit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Everfit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Everfit TFK 135 Slim
Усі ціни 65 →Бігова доріжка Everfit Treadmill TFK 135 Slim Pearl White (TFK-135-SLIM-W) | 24 999 грн. |
Бігова доріжка Everfit Treadmill TFK 135 Slim Rose Gold (TFK-135-SLIM-R) 9 | 28 749 грн. |
Бігова доріжка Everfit Treadmill Tfk 135 Slim Rose Gold (TFK-135-SLIM-R) | 25 000 грн. |
Беговая дорожка Everfit Treadmill Tfk 135 Slim Rose Gold (TFK-135-SLIM-R) | 25 000 грн. |
Беговая дорожка Everfit Treadmill TFK 135 Slim Rose Gold (TFK-135-SLIM-R) | 24 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →