Блок живлення EVGA SuperNOVA GM 850 GM (123-GM-0850-X1)
Відео 4Фото 6 |
EVGA SuperNOVA GM 850 GM 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 850 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EVGA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EVGA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EVGA SuperNOVA GM 850 GM
Усі ціни 7 →EVGA SuperNOVA 850 GM 80 plus Gold | 15 760 грн. |
EVGA SuperNOVA 850 GM 80 plus Gold | 16 154 грн. |
Блок живлення Evga Supernova 850 Gm Do Komputera - Wat 92 Mm 80 Plus 80+ G | 10 660 грн. |
EVGA SuperNOVA 850 GM 80 plus Gold | 16 548 грн. |
Evga Supernova 850 Gm Do Komputera - Wat 92 Mm 80 Plus 80+ Gold (123Gm0850 | 10 400 грн. |
Evga Supernova 850 Gm Do Komputera - Wat 92 Mm 80 Plus 80+ Gold (123Gm0850 | 10 660 грн. |
Evga Supernova 850 Gm Do Komputera - Wat 92 Mm 80 Plus 80+ Gold (123Gm0850 | 10 920 грн. |
Відеоогляди
Модификації EVGA SuperNOVA GM
Ціни на EVGA SuperNOVA GM |
---|---|---|---|---|
EVGA SuperNOVA GM 750 GM | від 11 960 грн. | 4 пропозиції | ||
EVGA SuperNOVA GM 850 GM | від 10 400 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →