Блок живлення EVGA SuperNOVA P+ 1300 P+ (220-PP-1300-X2)
Відео 4Фото 7 |
EVGA SuperNOVA P+ 1300 P+ 1300 Вт1600 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EVGA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EVGA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EVGA SuperNOVA P+ 1300 P+
Усі ціни 7 →Блок питания Evga SuperNOVA P+ 1300W (220-PP-1300-X2) 220-PP-1300-X2 | 11 503 грн. |
Блок живлення EVGA SuperNOVA P+ 1300W (220-PP-1300-X2) | 11 808 грн. |
EVGA SuperNOVA P+ 1300W (220-PP-1300-X2) | 11 520 грн. |
EVGA SuperNOVA P+ 1300W (220-PP-1300-X2) | 11 808 грн. |
EVGA SuperNOVA P+ 1300W (220-PP-1300-X2) | 12 096 грн. |
Блок живлення EVGA SuperNOVA P+ 1300W (220-PP-1300-X2) | 11 600 грн. |
Блок живлення Evga SuperNOVA P+ 1300W (220-PP-1300-X2) | 11 497 грн. |
Відеоогляди
Модификації EVGA SuperNOVA P+
Ціни на EVGA SuperNOVA P+ |
---|---|---|---|---|
EVGA SuperNOVA P+ 1300 P+ | від 11 497 грн. | 7 пропозицій | ||
EVGA SuperNOVA P+ 1600 P+ | від 20 240 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →