Трансмісійне мастило EVO DF 80W-90 10 л
Очікується у продажу 2 460 грн. Вид трансмісії: МКПП; Тип: мінеральне; В'язкість (SAE): 80w-90; Об'єм (л): 10; Відповідність стандартам: API GL-5; Допуски виробників: MB 235.6; MAN 342 M2; |
EVO DF 80W-90 10L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації EVO DF 80W-90
Ціни на EVO DF 80W-90 |
---|---|---|---|---|
EVO DF 80W-90 1 л | від 274 грн. | 4 пропозиції | ||
EVO DF 80W-90 10 л | від 2 460 грн. | 4 пропозиції | ||
EVO DF 80W-90 20 л | від 3 695 грн. | 2 пропозиції |