Оперативна пам'ять Exceleram Kudos DDR4 2x8Gb EKBLUE4162416AD
Товар застарів 2 513 грн. Об'єм пам'яті комплекту: 16; Планок у комплекті: 2; Тип пам’яті: DDR4; Тактова частота: 2400; CAS-латентність: CL16; |
Exceleram EKBLUE4162416AD |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Exceleram Kudos DDR4 2x8Gb
Ціни на Exceleram Kudos DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Exceleram Kudos DDR4 2x8Gb EKRED4163216AD | від 1 708 грн. |
Exceleram Kudos DDR4 2x8Gb EKBLACK4163216AD | від 1 639 грн. | 25 пропозицій | ||
Exceleram Kudos DDR4 2x8Gb EKBLUE4163222AD | від 1 569 грн. | 27 пропозицій |