Оперативна пам'ять Exceleram Kudos DDR3 2x8Gb EKBLACK3161611AD
Exceleram EKBLACK3161611AD 1600 МГц 1.35 В 1600 МГц |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exceleram Kudos DDR3 2x8Gb EKBLACK3161611AD
Усі ціни 8 →Exceleram 16 Gb (2x8GB) DDR3 1600 MHz Black Kudos (EKBLACK3161611AD) | 1 373 грн. |
Exceleram 16 Gb (2x8GB) DDR3 1600 MHz Black Kudos (EKBLACK3161611AD) | 1 412 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 16GB (2x8GB) 1600 MHz Black Kudos eXcel | 1 635 грн. |
Память для настольных компьютеров Exceleram 16 GB (2x8GB) DDR3 1600 MHz Bl | 1 368 грн. |
eXceleram Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 16GB (2x8GB) 1600 MHz Black K | 1 410 грн. |
ще 3 пропозиції
Вартість, якість Сподіваюся не розчарує, оскільки довго моніторив.) Руслан Джумаев: користуюся Exceleram EKBLACK3161611AD менше місяця |
Додати відгук
Модификації Exceleram Kudos DDR3 2x8Gb
Ціни на Exceleram Kudos DDR3 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Exceleram Kudos DDR3 2x8Gb EKBLACK3161611LAD | від 1 362 грн. | 8 пропозицій | ||
Exceleram Kudos DDR3 2x8Gb EKBLACK3161611AD | від 1 368 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Головне – все правильно підібрати.