Оперативна пам'ять Exceleram Kudos DDR3 2x8Gb EKBLACK3161611LAD
Exceleram EKBLACK3161611LAD 1600 МГц 1.35 В 1600 МГц |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exceleram Kudos DDR3 2x8Gb EKBLACK3161611LAD
Усі ціни 15 →Exceleram 16 Gb (2x8GB) DDR3L 1600 MHz (EKBLACK3161611LAD) | 1 371 грн. |
Exceleram 16 Gb (2x8GB) DDR3L 1600 MHz (EKBLACK3161611LAD) | 1 409 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3L 16GB (2x8GB) 1600 MHz Black Kudos eXce | 1 628 грн. |
Модуль памяти для компьютера DDR3L 16GB (2x8GB) 1600 MHz Black Kudos eXcel | 1 362 грн. |
eXceleram Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3L 16GB (2x8GB) 1600 MHz Black | 1 388 грн. |
ще 10 пропозицій
Вартість, якість Сподіваюся не розчарує, оскільки довго моніторив.) Руслан Джумаев: користуюся Exceleram EKBLACK3161611AD менше місяця |
Додати відгук
Модификації Exceleram Kudos DDR3 2x8Gb
Ціни на Exceleram Kudos DDR3 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Exceleram Kudos DDR3 2x8Gb EKBLACK3161611LAD | від 1 362 грн. | 15 пропозицій | ||
Exceleram Kudos DDR3 2x8Gb EKBLACK3161611AD | від 1 366 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Головне – все правильно підібрати.