Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2A2666C16
Відео 20Фото 7 |
Corsair CMW16GX4M2A2666C16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2A2666C16
Модуль пам'яті Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 CMW16GX4M2A2666C16 | 2 019 грн. |
Память для настольных компьютеров Corsair 16 GB (2x8GB) DDR4 2666 MHz Veng | 2 151 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 16 GB (2x8GB) DDR4 2666 MHz Ven | 2 145 грн. |
18 травня 2023, 11:51
Пойдет ли к комплекту ? #
Здравствуйте. А подойдёт ли эта оперативка к материнке Asus TUF Gaming B450M-Pro II и Ryzen 5 3600 ?
anonim
14 серпня 2021, 19:02
Пойдет ли к комплекту ? #
Здравствуйте. А подойдёт ли эта оперативка к материнке B450 Arous elite и ryzen 5 3600 ? . Читал в интернете что у некоторых глючит xmp
Показано 3 із 12 запитань
ще 9 запитань
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb
Ціни на Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2A2666C16 | від 2 019 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z2933C16 | від 3 197 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3000C15 | від 2 853 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3200C16 | від 2 372 грн. | 51 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z3200C16 | від 2 853 грн. | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C16 | від 3 255 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3600C18 | від 3 472 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C18 | від 2 302 грн. | 46 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z3600C18 | від 2 414 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z4000C18 | від 3 645 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →