Оперативна пам'ять Exceleram Kudos DDR3 1x8Gb EKBLACK3081611LA
Exceleram EKBLACK3081611LA 1600 МГц 1.5 В 1600 МГц 1.35 В |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exceleram Kudos DDR3 1x8Gb EKBLACK3081611LA
Модуль памяти для компьютера DDR3L 8GB 1600 MHz Black Kudos eXceleram (EKB | 712 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3L 8GB 1600 MHz Black Kudos eXceleram (EK | 670 грн. |
eXceleram Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3L 8GB 1600 MHz Black Kudos eXc | 670 грн. |
Exceleram DDR3L 8GB 1600 MHz Black Kudos (EKBLACK3081611LA) EKBLACK3081611 | 670 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера eXceleram DDR3L 8GB 1600 MHz Black Kudos (EK | 696 грн. |
Модификації Exceleram Kudos DDR3 1x8Gb
Ціни на Exceleram Kudos DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Exceleram Kudos DDR3 1x8Gb EKBLUE3081611A | від 646 грн. | 4 пропозиції | ||
Exceleram Kudos DDR3 1x8Gb EKBLACK3081611LA | від 670 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →