Оперативна пам'ять Exceleram LOGO DDR4 1x4Gb EL404269A
Exceleram EL404269A |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exceleram LOGO DDR4 1x4Gb EL404269A
Усі ціни 21 →eXceleram DDR4 4GB 2666 MHz LOGO Series EL404269A | 519 грн. |
Модуль памяти для компьютера DDR4 4GB 2666 MHz LOGO Series eXceleram (EL40 | 527 грн. |
Exceleram DDR4 4GB 2666MHz LOGO Series (EL404269A) | 497 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 4GB 2666 MHz LOGO Series eXceleram (EL4 | 459 грн. |
eXceleram Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 4GB 2666 MHz LOGO Series eXce | 459 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →