Рушникосушарка Excellent Meteor 111 500x1100
Фото 5 | від 12 919 до 14 731 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:комбі (вода та електрика), об'ємна драбинка Потужність:555 Вт, 227 Вт |
Модифікації Excellent Meteor 3
Характеристики
Excellent Meteor 111 500x1100 |
|
Додатково може комплектуватися терморегулятором.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Excellent Meteor 111 500x1100
Колір:
Сортувати
Рушникосушарка водяна для ванної кімнати 1110X500 Excelleter METEOR 111 GR | 14 731 грн. |
Сушка для рушників Excellent Meteor 111 (GREX.ME111.WH) | 12 919 грн. |
Сушка для рушників Excellent Meteor 111 (GREX.ME111.GR) | 12 919 грн. |
Радіатор Excellent Meteor 111 (Grex.me111.wh) Білий | 12 919 грн. |
Закрити
Рекомендуємо