Скейтборд Explore Trick
Explore Trick |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Explore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Explore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Explore Trick
Усі ціни 8 →Скейт Explore Trick чорний | 1 549 грн. |
Скейт Explore Trick зелений | 1 549 грн. |
Скейт Explore Trick синій | 1 549 грн. |
Скейт борд класичний Explore Trick New 9-ти шаровий клен Double Kick, Conc | 784 грн. |
Скейт борд класичний Explore Trick 9-ти шаровий клен Double Kick, Concave, | 845 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →