Портативна колонка F&D W12
Відео 17Фото 4 |
F&D W12 |
|
Стереофонічна односмугова аудіосистема середньої потужності з bluetooth-підключенням, вологозахистом, кардридером і вбудованим акумулятором. Відрізняється стильним зовнішнім дизайном, порівняно компактними габаритами корпусу і наявністю двох спеціальних петель для кріплення/підвішування. Також варто відзначити використання ударостійкого ABS-пластику і помірний вага пристрою (450 г).
Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на широке коло користувачів, що віддають перевагу доступні гаджети, які можна не замислюючись взяти з собою на прогулянку, пікнік або спортивну тренування. Портативна акустична система F&D W12 обладнана двома активними динамічними випромінювачами сумарною потужністю 8 Вт, якої достатньо для відтворення треків більшості сучасних музичних жанрів. Бездротове підключення до джерела сигналу виконується з допомогою енергоефективного інтерфейсу Bluetooth 4.0, повністю сумісний з усіма актуальними моделями смартфонів, планшетів або ноутбуків. Стійка передача звуку забезпечується на відстані до 10 м. Інтегрований літій-іонний акумулятор забезпечує до 6 годин автономної роботи і заряджається через порт microUSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог F&D 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі F&D.
Купити F&D W12
Усі ціни 16 →Акустика F & D W12 Grey | 914 грн. |
Акустика F&D W12 Grey | 914 грн. |
Акустична система F&D W12 black | 1 067 грн. |
Акустическая система F&D W12 black | 884 грн. |
Акустична система F&D W12 Grey-Orange | 785 грн. |