Літня шина Falken Ziex ZE-914 225/60 R17 99H
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Falken Ziex ZE-914 225/60 R17 99H 225/60 R17 99 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Ziex ZE-914 225/60 R17 99H
Усі ціни 17 →Falken Ziex ZE914A Ecorun 225/60 R17 99H | 3 520 грн. |
Falken Ziex ZE-914 (225/60R17 99H) | 4 230 грн. |
Falken Ziex ZE914A Ecorun 225/60 R17 99H | 4 356 грн. |
Falken Ziex ZE-914 225/60 R17 99H 55140 | 4 481 грн. |
Falken Ziex ZE-914A 225/60 R17 99H | 4 358 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Falken Ziex ZE-914 225/60 R17 99H
Ціни на Falken Ziex ZE-914 225/60 R17 99H |
---|---|---|---|---|
Falken Ziex ZE-914 225/60 R17 99H | від 3 520 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →