3D-пазл Fascinations F35 Lightning II MMS065
Фото 5 |
Fascinations F35 Lightning II MMS065 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fascinations 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fascinations.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fascinations F35 Lightning II MMS065
Металлический 3D конструктор Fascinations Истребитель F35 Lightning II, MM | 405 грн. |
Металевий 3D конструктор "Літак F35 Lightning II", Metal Earth, MMS065 | 430 грн. |
Металевий конструктор 3Д Metal Earth - F-35 Lightning II, MMS065 | 430 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →