Котушка Feima LA4000
Feima LA4000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Feima LA4000
Усі ціни 7 →Рыболовная катушка Feima LA 4000 (1bb) | 274 грн. |
Котушка Feima LA 4000 1bb з ліскою Жовта | 334 грн. |
Котушка Feima LA 4000 1bb з ліскою Зелена | 384 грн. |
Котушка Feima LA 4000 1bb з ліскою Червона | 334 грн. |
Котушка Feima LA 4000 1bb | 330 грн. |
Рибальська котушка Feima LA 4000 (1bb) | 329 грн. |
Котушка FEIMA LA4000 з волосінню | 379 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →