Автоакумулятор FIAMM Titanium Pro 7905158
![]() | Порівняти ціни 8 → Призначення:авто Ємність:85 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:760 А |
Модифікації FIAMM Titanium Pro 21
Характеристики
FIAMM 7905158 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIAMM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIAMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити FIAMM Titanium Pro 7905158
Сортувати
![]() | Акумулятор автомобільний FIAMM 85А (7905158) 7905158 | 5 784 грн. |
FIAMM 7905158 | 5 704 грн. |
Акумулятор автомобільний FIAMM 85А (7905158) 7905158 | 5 784 грн. |
FIAMM Автомобільний акумулятор FIAMM 6СТ-85 АзЕ Titanium Pro (7905158) | 5 799 грн. |
![]() | Автомобільний акумулятор FIAMM Titanium Pro (L4B 85P) (-/+) 12 V 85 Ah (760A) (7905158) | 5 078 грн. |
![]() | Автомобільний акумулятор FIAMM Titanium Pro 85Аh 760А R+ 7905158 | 7 648 грн. |
![]() | Автомобільний акумулятор FIAMM Titanium Pro 6CT 85Ah Низький R+ L4B 85P | 5 230 грн. |
![]() | Акумулятор автомобільний FIAMM 85А (7905158)[50170] | 6 436 грн. |
Відеоогляди
Рекомендуємо