Варильна поверхня Fiesta G64WGCH SBF C білий
Fiesta G64WGCH SBF C білий білий чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiesta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiesta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiesta G64WGCH SBF C білий
Усі ціни 23 →Fiesta Fiesta G64WGCH SBF C | 5 299 грн. |
Варильна поверхня Fiesta G64WGCH SBF C | 5 599 грн. |
Варильна поверхня газова Fiesta G64WGCH Sbf C | 5 599 грн. |
Варильна газова поверхня Fiesta G64WGCH SBF C | 5 399 грн. |
Варильна поверхня Fiesta G64WGCH Sbf C | 4 844 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Fiesta G64WGCH SBF C
Ціни на Fiesta G64WGCH SBF C |
---|---|---|---|---|
Fiesta G64WGCH SBF C білий | від 4 679 грн. | 23 пропозиції | ||
Fiesta G64BGCH SBF C чорний | від 5 018 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →