Каструля Gusto GT-T-120-L
Gusto GT-T-120-L |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-T-120-L
Усі ціни 19 →Кастрюля Gusto "Давайте готовить" Ч 20 см 4,0 л (GT-T-120-LCB) GT-T-120-LC | 662 грн. |
Каструля Gusto "Давайте готувати" Ч 20 см 4,0 л (GT-T-120-LCB) GT-T-120-LC | 691 грн. |
Gusto Каструля Gusto "Давайте готувати" Ч 20 см 4,0 л (GT-T-120-LCB) GT-T- | 691 грн. |
Каструля Gusto GT-T-120-LCB, 4л (Давайте готувати) 117498 | 665 грн. |
Gusto GT-T-120-L | 665 грн. |
ще 14 пропозицій
Буква в кінці назви означає тематику оформлення каструлі:
- M-Макове поле
- В-стигла чорниця
- Р-перчинка
- З-веселі курчата
- S-прянощі
- FG-квітковий сад
- Т-плюшевий ведмедик
Модификації Gusto GT-T-120-L
Ціни на Gusto GT-T-120-L |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-T-116-L | від 610 грн. | 1 пропозиція | ||
Gusto GT-T-118-L | від 391 грн. | 21 пропозиція | ||
Gusto GT-T-120-L | від 605 грн. | 21 пропозиція | ||
Gusto GT-T-122-L | від 493 грн. | 24 пропозиції | ||
Gusto GT-T-124-L | від 542 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →