Сковорідка Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1718 коричневий
Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1718 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1718 коричневий
Усі ціни 15 →Сковорода Berlinger Haus Ebony Rosewood Line 24 см (BH 1718) | 1 414 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Ebony Rosewood Line 24 см (BH 1718) | 1 414 грн. |
Сковорода с крышкой Berlinger Haus 24 см BH-1718 | 1 303 грн. |
Глибинка сковорода 24 см Berlinger Haus Ebony Rosewood Line (BH-1718) | 1 099 грн. |
Глубокая сковорода 24 см Berlinger Haus Ebony Rosewood Line (BH-1718) BH-1 | 1 099 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →