Варильна поверхня Fiesta G32WGCH SBF білий
Фото 3 |
Fiesta G32WGCH SBF білий білий чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiesta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiesta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiesta G32WGCH SBF білий
Усі ціни 8 →Варильна поверхня Fiesta G32WGCH Sbf | 3 053 грн. |
Варочная поверхность Fiesta G32WGCH Sbf | 3 050 грн. |
Варочная поверхность Fiesta G32WGCH SBF | 3 402 грн. |
Газовая варочная поверхность Fiesta g32wgch sbf | 3 699 грн. |
Fiesta G32WGCH SBF | 3 990 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Fiesta G32WGCH SBF
Ціни на Fiesta G32WGCH SBF |
---|---|---|---|---|
Fiesta G32WGCH SBF білий | від 2 943 грн. | 8 пропозицій | ||
Fiesta G32BGCH SBF чорний | від 3 699 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →