Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мультимедіа   /   WEB-камери   /   FIFINE

WEB-камера FIFINE K420

Фото - WEB-камера FIFINE K420
Відео 18Фото 8
FIFINE K420
Колір
Призначення
для комп'ютера
Кількість мегапікселів
4.0
Зйомка Quad HD
2560x1440 пікс. 30 к/с
Фокусування
фіксована
Кут огляду по горизонталі
108 °
Функції та можливості
мікрофон
захисна шторка
кріплення на монітор
кріплення на штатив (різьба 1/4")
Індикатори
активності
Підключення до ПК
USB-A
Комплектний кабель
вбудований
Офіційний сайт
fifinemicrophone.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIFINE 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIFINE.

Купити FIFINE K420

Усі ціни 15 →

Веб-камера Fifine K420 Black

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
1 299 грн.

Веб камера 2K Fifine K420 для комп'ютера з мікрофоном і штативом триногою

Маркетплейс: MAUDAU  IloveE З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 175 грн.

Веб-камера Fifine K420 NW66966

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
1 449 грн.

Вебкамера Fifine K420 2K 1440P + штатив

Маркетплейс: Rozetka.ua  AMXStore З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 359 грн.

Веб камера 2K Fifine K420 для комп'ютера з мікрофоном і штативом триногою

Маркетплейс: Rozetka.ua  SpaceFox З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 499 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на FIFINE K420

Відеоогляди