Fifine K6 Microphone (Product Review)
13 січня 2019137 переглядів
Cheapest microphone, like ever | Fifine K6 Microphone
3 листопада 20185 297 переглядів
Fifine K6 mic versus webcam mic review with Let Me Call You Sweetheart a cappella
22 листопада 2018192 перегляда
FiFine Vocal Microphone K6 Review/Test - Sick Metal Production On A Budget
16 вересня 2019786 переглядів
Fifine K6 Vocal Microphone Review
7 листопада 2018989 переглядів
Gear Review: $18 Fifine K6 Microphone vs. Industry Standard Shure SM58
21 листопада 2018826 переглядів
Fifine K6 Microphone - A Microphone for less than £20!
14 травня 2019605 переглядів
FiFine Technology K6 Dynamic Microphone Review ~ Budget Cheap Mic But Good Quality
19 вересня 2019657 переглядів
Fifine Technology K6 Vocal & Instrument Microphone | $18 "All-Purpose" Mic That Sounds GOOD!
21 листопада 2018360 переглядів
Bohemian Rhapsody cover + Fifine Microphone K6 review
28 серпня 2019297 переглядів
Fifine Technology's K6 Vocal Microphone || Review by Ro Panuganti
27 вересня 2018190 переглядів
Fifine K6 Review/Demo
7 грудня 2018179 переглядів
BEST $20 MICROPHONE?? Fifine K6 Dynamic Mic Review!
27 лютого 2019235 переглядів
Fifine K6 Wired Microphone Review
23 листопада 2018128 переглядів
Fifine Technology K6 Product Review - Levon Cover by Randy Badour
4 листопада 2018109 переглядів
Fifine K6 microphone review
16 грудня 20181 734 перегляда
*FIFINE TECHNOLOGY DYNAMIC MICROPHONE K6 REVIEW* | "Home Recording on a Budget"
6 червня 2019245 переглядів
$20 Budget Dynamic Microphone - Fifine K6
24 лютого 2019390 переглядів
FIFINE K6 vs Shure 58A
10 травня 2019666 переглядів
Fifine K6 Dynamic Microphone Review/Demo
11 червня 2019560 переглядів
MICROPHONE SHOOTOUT! - Fifine K6 vs Shure SM57 vs Electro-Voice 635A (Voice and Guitar)
15 жовтня 20188 067 переглядів
Fifine Dynamic Mic K6 Review/Test
3 серпня 20191 986 переглядів
Fifine K6 Stage / Karaoke Mic Review
1 червня 2019618 переглядів
A £20 Microphone off Amazon - Fifine K6 Mic Review
24 квітня 2019341 перегляд
FIFINE K6 MIC TEST & REVIEW
19 червня 2019478 переглядів
Fifine Dynamic Microphone K6 HOW GOOD IS IT? -audio test
26 вересня 2018423 перегляда
Fifine K6 and K8 Microphones! Sound Speeds Reviews
12 листопада 20182 965 переглядів
FIFINE DYNAMIC VOCAL MICROPHONE K6 REVIEW/TEST
13 травня 2019365 переглядів
FiFine K6 XLR Microphone Review And Test
21 липня 20191 894 перегляда
Fifine K6 Karaoke Microphone (comparison to SM57)
12 вересня 2019322 перегляда
Fifine K6 Dynamic Mic Review! $17.99 MICROPHONE
4 жовтня 2018857 переглядів
Fifine K6 Dynamic Microphone - Test and Review
18 вересня 2018317 переглядів
Fifine K6 Wired Microphone Review/ Test!
23 травня 2019165 переглядів
Fifine Technology - K6 Dynamic Microphone - Unboxing and Review
7 жовтня 2019111 переглядів
Fifine K6 - Mic Demo/Review
13 березня 2019110 переглядів
UNBOXING: FiFine K6 Dynamic Microphone and Comparison
6 лютого 2019118 переглядів
Fifine K6 Microphone Review | $20 Budget Mic!
18 грудня 2018153 перегляда
Fifine K6 Wired hand held review (Wedding)
5 жовтня 201837 переглядів
Can a $20 Microphone be any good? - Fifine K6 Review
16 лютого 20193 501 перегляд
Recording on a budget - Mic shootout - Fifine K6/AKG P3S/Shure SM57
6 травня 201911 225 переглядів
Fifine Dynamic Microphone K6 Review/Test
20 травня 20193 083 перегляда
FIFINE K6 Microphone
27 травня 2019117 переглядів
SHORT! Fifine K6 Microphone Unboxing // Review // Test
29 січня 2019107 переглядів