Каталог   /   Аудіотехніка   /   Мікрофони   /   FIFINE

Мікрофон FIFINE K669

Фото - Мікрофон FIFINE K669
Фото 11
FIFINE K669
Колір
Мікрофондля комп'ютера
Принцип діїелектретний
Технічні характеристики
Спрямованість мікрофонаодноспрямований
Діаграма спрямованостікардіоїдна
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість-34 дБ
Співвідношення сигнал/шум78 дБ
Функції та роз'єми
Функції та можливостірегулювання чутливості
Роз'єм підключенняUSB-A
Інше
Матеріал корпусаметал
Вага600 г
Комплектаціязнімний кабель
тринога
Офіційний сайтfifinemicrophone.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2025
Великий капсуль діаметром 16 мм. Широкий частотний діапазон 20-20000 Гц. Підключення одним єдиним USB-кабелем. Тринога з м'якими лапками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIFINE 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIFINE.

Купити FIFINE K669

Усі ціни 10 →

Мікрофон для ПК / для стрімінгу, підкастів Fifine K669

Мікрофон для ПК Fifine K669 — ідеальний інструмент для стрімінгу, підкастів та професійного звукозапису. Це конденсаторний мі... щекрофон з USB-підключенням, що забезпечує високоякісне звучання з широким частотним діапазоном від 20 до 20 000 Гц. Завдяки односпрямованій спрямованості він фокусуєсь на голосі, мінімізуючи фонові шуми, що робить його чудовим вибором для створення чистого аудіо
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 108 грн.

Мікрофон для ПК / для стрімінгу, підкастів Fifine K669

Мікрофон для ПК / для стрімінгу, підкастів Fifine K669 — компактний конденсаторний USB-мікрофон із простим підключенням без д... щерайверів, кардіоїдною односпрямованою діаграмою для фокусування на голосі та зменшення фонових шумів; вбудований АЦП 16 біт/48 кГц і діапазон частот 20–20 000 Гц забезпечують природне відтворення голосу, співвідношення сигнал/шум 78 дБ — чистоту запису, а чутливість −34 дБ та металевий корпус з настільним кріпленням гарантують стабільну фіксацію та зручність використання; ідеальний для стрімінгу, подкастів і домашньої студії, сумісний з більшістю ОС та живиться через USB.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
3 111 грн.

Мікрофон Fifine K669 Black

Виробник: Fifine. Тип перетворювача мікрофона: конденсаторний. Стан товару: Новий. Спрямованість: односпрямований. Спосіб під... щеключення: дротовий. Тип: мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів. Інтерфейс підключення: USB. Колір: чорний. Сумісність: ПК. Чутливість, дБ: -34. Живлення: від ПК. Частотний діапазон, Гц: 20-20000. Додатково: співвідношення сигнал/шум: 78 дБ.
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
2 749 грн.

Студійний конденсаторний мікрофон Fifine K669

Smartmag.biz.uaЗ нами 7 років
(Львів)
Поскаржитись
2 587 грн.

Студійний конденсаторний мікрофон Fifine K669

Маркетплейс: Rozetka.ua  AMXStore З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 520 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на FIFINE K669